Policie posílila kvůli odjezdům na dovolené hlídky na silnicích
Školákům v České republice a nejen v ní začaly prázdniny. Řada rodin se vydává na dovolenou. V pohotovosti jsou proto policisté po celé republice.
Hlídky se zaměřily i na Hradeckou dálnici D11. Reportáž tam natočil redaktor Martin Pařízek.
Reportáž z dálnice D11
Každoroční "stěhování národů" k moři připraví i o nadcházejícím víkendu nelítostný test evropským dálnicím. Značné dopravní problémy čeká hlavně Rakousko, které na cestě k Jadranu často projíždějí Češi, Němci či Poláci.
V souvislosti s prázdninami připravila Policie ČR na silnicích dopravně bezpečnostní akce, do kterých se zapojí také policisté z Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje. Zatímco včera dopoledne hlídkovali policisté v okolí škol, už odpolene se přesunuli na silnice, kde zůstanou minimálně do konce víkendu. V Královéhradeckém kraji se tak do terénu dostane zhruba 200 policistů. Za jednou policejní hlídkou vyrazil redaktor Ondra Vaňura.
Prevence na silnicích
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Blažek se na mimořádné schůzi v Poslanecké sněmovně omluvil. Uznal, že udělal velkou politickou chybu
-
Pellegrini nevyhlásil referendum, sněmovna ho obešla. Slovensko už nepřijme další protiruské sankce
-
,Jsme připraveni jednat.‘ Aktivisté v čele s Gretou plují do Gazy, navzdory varování Izraele
-
Krtkův svět je česká dezinfo kinematografie. Klopýtavě vykresluje lidi porušující zákony jako oběti