"Volejte šéfredaktorovi"
Vážení posluchači, ve čtvrtek 21. března nabídneme již druhý díl projektu „Volejte šéfredaktorovi“, kdy bude šéfredaktor Jaromír Ostrý odpovídat na vaše telefonické dotazy, a to přímo ve své kanceláři.
Chybí vám něco ve vysílání Dvojky? Nelíbí se vám něco? Od 13:00 do 16:00 hodiny budete mít šanci se zeptat a říci nám svůj názor, a to prostřednictvím telefonní linky 221 551 328.
Nejčastější a nejzajímavější dotazy a odpovědi na ně umístíme následně na stránky dvojka.rozhlas.cz.
Tímto projektem se snažíme být blíže našim posluchačům. Uvědomujeme si totiž, že velká část z vás komunikuje pouze prostřednictvím telefonu a umožní nám to poskytnout vám touto formou odpověď na vaše otázky a zároveň získat zpětnou vazbu k našemu vysílání i od těch, kteří nemají možnost připojení k internetu a nevyužívají email ani sociální média.
První „setkání“ Jaromíra Ostrého, které se uskutečnilo před měsícem, mělo velký úspěch. Dokladem toho je fakt, že se k nám za čtyři hodiny dovolalo celkem 70 posluchačů.
Tak neváhejte a zavolejte! Více informací se dozvíte ve vysílání Dvojky Českého rozhlasu.
Nejposlouchanější
E-shop Českého rozhlasu
Přijměte pozvání na úsměvný doušek moudré člověčiny.
František Novotný, moderátor


Setkání s Karlem Čapkem
Literární fikce, pokus přiblížit literární nadsázkou spisovatele, filozofa, ale hlavně člověka Karla Čapka trochu jinou formou.